Miesto práce: Námestovo, Považská Bystrica; Revúca, Sabinov, Šahy, Skalica, Stará Ľubovňa, Tvrdošín, Vrútky, Žiar nad Hronom
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník, Anketár, Autoklampiar, Kontrolór, Marketingový pracovník, Prevádzkar
Ponúkaný plat (základná mzda): 9 EUR/hod.
mzda 9 € za dotazník + príplatok za Bratislavu + príplatok za fofo + za včasné vloženie
Termín nástupu do práce: od 31.5.2020 do 31.7.2021
Druh pracovného pomeru: brigáda
Termín ukončenia výberového konania: 28.2.2021
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplňou práce je návšteva reštauračných zariadení (v mieste bydliska), kde je potrebné vyplniť dotazník.

Trávite radi svoj čas aktívne, ale chcete si ho plánovať podľa seba? Baví Vás sa rozprávať s ľuďmi? Radi by ste si privyrobil?
Staňte sa anketárom Data Servisu. Všetko potrebné vás naučíme.

Ponúkame:
stabilný brigádu / dlhodobý privýrobok
prácu, v ktorej ste pánom svojho času
odmeňovania v závislosti od výkonu práce - počtu vyplnených dotazníkov
rast mzdy pri dlhodobej spolupráci
mzda 9 € za dotazník, príplatok za Bratislavu, za fofo aj.
vhodné pre mamičky na MD, dôchodcov alebo študentov
práce ako brigáda alebo živnosť

Do odpovede uvádzajte z akého mesta ste. Naberáme po celej SR.

Informácie o spracovaní Vašich osobných údajov, o lehotách uchovávania Vašich osobných údajov a o výkone Vašich práv v súlade s požiadavkami GDPR nájdete na našich webových stránkách.

Iné výhody:

Informácie pre uchádzača:

brigáda možná na dohodu alebo živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Požadujeme:
vek nad 18 rokov
bezúhonnosť
ukončené SŠ vzdelanie
základná znalosť práce na PC (Word, Excel)
komunikatívnosť