custom-banner

Operátor výroby pre strojárenský priemysel vo Vrábloch- Mzda 1000 € Brutto + stravné lístky !

07.06.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: okres Galanta, okres Hlohovec, okres Komárno, okres Nové Zámky, Šaľa; Šahy, Želiezovce
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 650€ + 135€ osobný príplatok + všetky zákonné príplatky + stravné
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

LISOVŇA:
- obsluha lisovacích zariadení
- obsluha automatizovaných bodovacích zariadení
- vizuálna kontrola vyhotovených dielov
ZVAROVŇA:
- obsluha automatizovaných a poloautomatizovaných zváracích robotov
- obsluha CNC frézy

Iné výhody:

- práca na trvalý pracovný pomer
- možnosť čerpania záloh
- stravné lístky za každý odpracovaný deň
- prémie a príplatky

V prípade záujmu zašlite svoj životopis alebo kontaktujte telefónne číslo: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- ochota pracovať v 3- zmennom režime
- ochota učiť sa moderným výrobným technológiám v strojárenskom priemysle
- dochvíľnosť a zodpovednosť za výkon práce
- dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Jozef Boldiš
Tel: 421948940307