custom-banner

Hľadáme operátorov do výroby autosúčiastok do Vrábeľ - mzda až 1 000€ + stravné!

07.06.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Levice, Zlaté Moravce; Levice, Šurany
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Zámočník
Ponúkaný plat (základná mzda): 650€ + 135€ osobný príplatok + všetky zákonné príplatky + stravné
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

práca na tri, alebo štyri zmeny vo Vrábľoch
práca podľa zadaní nadriadeného na bodovacích a lisovacích strojoch
vizuálna kontrola dielov
kompletizácia dielov a následná kontrola obrusovanie ostrín
čistenie dielov

Iné výhody:

- prémie a rôzne príplatky
- práca na TPP
- možnosť záloh
- stabilná práca aj počas neistých časov

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosím reagujte na inzerát odoslaním životopisu, prípadne volajte na telefónne číslo +421948942345.
Za prejavený záujem ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

práca vhodnejšia pre mužov
ochota pracovať v troch či štyroch zmenách
zručnosť
skúsenosti s prácou vo výrobe sú výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Nikola Beriacová
Tel: 421948942345