Lekár špecialista v odbore dermatológia - Pro Care - Vlčie Hrdlo

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
PROCARE VLČIE HRDLO
Vlčie hrdlo 49, 821 07 Bratislava

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

◦ poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie - špecializácia v odbore dermatológia
◦ samostatne vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti

Ponúkaný plat

2400 EUR

Upresnenie platových podmienok

- výsledná suma záleží od skúseností kandidáta
- úväzok od 0,2

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti Informácie o spoločnosti

Termín nástupu do práce

od 6.10.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

- samostatnosť
- zodpovednosť
- pro-klientský prístup
- flexibilita
- kandidát by mal mať ukončenú špecializačnú prípravu v špecializačnom odbore dermatológia

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie