Realitný maklér SENIOR v stabilnej realitnej kancelárii

29.06.2020 online reality service, s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Záhradnícka 63
82108

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Realitný maklér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Spolupráca s realitnou kanceláriou, ktorá je na trhu od roku 2010.
Každý maklér u nás má zdarma k dispozícií profesionálneho fotografa, zabehnutého advokáta, skúseného mentora a všetko ostatné zázemie, ktoré je potrebné, aby sa stal úspešný.

Viac informácii radi doplníme na osobnom stretnutí.

Môžete tiež nahliadnuť na náš web https://www.livinex.sk/kariera/

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
15. 5. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Individuálne osobné stretnutie

Náplň (druh) práce
Práca ako realitný maklér SENIOR, staroslivosť o klientov, obhliadky nehnuteľností, telefonáty s klientom, vedenie databázy a pod.

Viac radi doplníme telefonicky alebo osobne na stretnutí.

+ pre vybraných uchádzačov máme k dispozícii tiež kumulované pracovné miesto spojené s poisťovníctvom.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Vyžaduje sa vysoká samostatnosť. Hľadáme iba skúsených a ostrieľaných maklérov Senior, ktorí nie sú spokojní s podmienkami aké v súčasnosti majú.

PONÚKAME 80% Z CELKOVEJ VYPRODUKOVANEJ PROVÍZIE.

Makléri u nás majú zdarma k dispozícii fotografa a advokáta, ktorí nám pomáhajú odlíšiť sa od ostatných realitných kancelárii. Publikujeme profesionálne fotografie, zábery z drona, inzerujeme na najčítanejších slovenských realitných portáloch.

Ak nie si maklér Senior a chceš s nami spolupracovať, ozvi sa aj ty na email a niečo skúsime spolu vymyslieť.
Prednostne však teraz obsadzujeme pozíciu pre skúsených samostatných maklérov. Ďaľšie info tu: https://www.livinex.sk/kariera/

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

online reality service, s. r. o.
Pri jazere 1340/40
90026 Slovenský Grob
Slovensko
Tel: +421948121231