#TsmeMy

    Konzultant Telekom predajne, firemka CITY ARENA TRNAVA

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Trnava
    CITY ARENA TRNAVA

    Pozícia / odvetvie

    Obchod; Pracovník podpory predaja

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Pracujte v tíme, ktorý každý deň inšpiruje a pomáha. Buďte tým, za kým si chodia zákazníci po radu. Buďte súčasťou tímu, ktorý ide po výsledkoch. Vysoké tempo a osobné úspechy vieme oceniť.
    Sme súťaživí a užívame si prácu s ľuďmi. Pomáhame zákazníkom vybrať si z našich služieb a produktov. Ponúkame najkvalitnejšie služby na trhu ocenene P3 testom podľa hodnotenia zákazníkov, telefóny, paušály, Magio televíziu, internet a príslušenstvo.Sme odborníci, ktorí dokážu zákazníkom nájsť to správne riešenie.
    Niekedy sú dni v práci náročné. Hlavne, ak príde viac zákazníkov naraz. Našťastie nie sme na nič sami. Kedykoľvek sa môžeme spoľahnúť na pomoc tímu a šéfa.
    ČOMU SA BUDETE VENOVAŤ
    Zákazníkom na predajni budete:
    - aktívne predávať naše produkty a služby,
    - prezentovať našu ponuku produktov a služieb,
    - odpovedať na otázky a pomáhať riešiť ich požiadavky a potreby,
    - pomáhať s drobnými technickými úkonmi, napríklad s inštaláciou aplikácie.
    Súčasťou práce je aj administratíva. Ale nebojte, naši tréneri Vám najprv všetko ukážu a vysvetlia. Na začiatku vám budú veľkou oporou aj kolegovia. Komunikačné a predajné stratégie s vami bude trénovať manažér a tiež ich odpozorujete od svojich kolegov. Hlavná je chuť učiť sa.
    ČO VÁM PONÚKAME
    Vďaka 3 miliónom zákazníkov sme jednotkou na trhu. Štedro odmeňujeme tých, ktorí na tom majú veľký podiel. Naši konzultanti si v priemere zarobia 1.200 €. Tí najlepší samozrejme viac. Vďaka variabilnej zložke, ktorá odráža plnenie predajných cieľov. A vďaka tomu, že maximálny strop na vyplatenie variabilnej zložky neexistuje. Tí šikovní, s ambíciou kariérne rásť, sa stávajú vedúcimi smien, špecialistami pre biznis klientelu aj manažérmi.
    Smeny si u nás naplánujete s manažérmi na celý mesiac dopredu. Spravidla ide o rozvrh na krátky a dlhý týždeň. Víkendové smeny tak pripadnú na každého kolegu približne 2-krát do mesiaca.
    OKREM SLUŠNEJ MZDY ĎALEJ PONÚKAME
    -Pracovnú zmluvu priamo so Slovak Telekom-om, žiaden personálny lízing.
    -Služobný telefón podľa vlastného výberu.
    -Služobný paušál: neobmedzené volania a sms do všetkých sietí SR, 10GB dát v SR, bezplatnú hudobnú službu Deezer a Stream On službu v hodnote 10 € mesačne.
    -Naše produkty a služby bezplatne alebo za výhodné ceny, a to aj pre vašich blízkych (Magio TV, Magio internet, Paušály, Smart Home).
    -4 dni voľna navyše oproti nároku vyplývajúceho zo Zákonníka práce.
    -Stravné lístky plne hradené zamestnávateľov vo výške 4,5 €. A to aj za dni, kedy čerpáte dovolenku alebo ste PN.
    -Zľavy na nákup u desiatok našich partnerov, napríklad aj zľava na obľúbenú MultiSport kartu.

    ZAUJALA VÁS PONUKA?
    Kliknite na tlačítko „Poslať spoločnosti životopis“. Budeme radi, ak pripojíte pár riadkov o tom, čo vás na ponuke zaujalo.
    1.Odoslané? Čo najskôr Vám zavoláme, obvykle do týždňa. Zistíme si ešte pár detailov a rozhodneme, či vás postúpite do užšieho výberu.
    2.Kandidátom v užšom výbere navrhneme termín individuálneho pohovoru alebo skupinového výberu.
    3.Je možné, že Vás ešte pozveme priamo na predajňu, kde sa stretnete s tímom a pohovoríte si o náplni práce.
    4.Ak si budeme navzájom rozumieť, už sa len dohodneme na formalitách a ešte pred nástupom podpíšete pracovnú zmluvu.

    Ponúkaný plat

    635 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Od 635€ +variabilka; možnosť získať priemer. príjem 1.200€

    Termín nástupu do práce

    DOHODOU

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    KOHO HĽADÁME
    Nadšenca do technológií, ktorý má obchodného ducha, súťaživú náturu a príjemné vystupovanie. Na pohovore nás bude zaujímať, či dokážete:
    - vychádzať s ľuďmi v tíme,
    - jasne formulovať svoje myšlienky a byť presvedčivý,
    - pohotovo reagovať na vzniknuté situácie,
    - rýchlo sa pozviechať z neúspechu.
    Prax v oblasti predaja je výhodou, nie však nevyhnutnosťou.
    Práca s PC a rôznymi aplikáciami výhodou.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!