custom-banner

Operátor výroby v hydinárskom závode - Nemecko - Brenz

15.09.2020 EDYMAX Europe s.r.o. - Edymax Europe s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Brenz
Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 9,88 EUR/hod.
po 2. mesiaci 10,20€; po 4. mesiaci 10,50€; 11,00€ od závislosti od nemčiny
Termín nástupu do práce: od 21.5.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca vhodná pre ženy aj mužov
- teplota pri výkone práce 10 -12˚C
- relatívne hlučné prostredie
- práca v stoji - pri páse, po 1 hod. sa ľudia v činnosti menia
- odoberanie naporcovaných častí kurčiat
- marinovanie časti kurčiat v koreninovej zmesi
- ukladanie častí kurčiat podľa druhu a váhy do nádob

Iné výhody:

- príspevok na ubytovanie a dopravu
- starostlivosť koordinátora
- nemecká pracovná zmluva
- možnosť záloh
- pri 100% mesačnej dochádzke, bonus vo výške 100,- €
- pri mesačnom používaní vlastného auta, bonus vo výške 50,- €

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vhodné pre mladistvého: Áno

- čistý register trestov
- presnosť, schopnosť pracovať v tíme, spoľahlivosť
- zodpovedný prístup k práci
- manuálna zručnosť
- prax v oblasti spracovania hydiny vítaná