Pôrodná asistentka - Nemocnica Michalovce

ProCare, a.s.25.10.2020

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Michalovce

Typ pracovnej ponuky

Pôrodná asistentka

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

◦ s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť poskytovať komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť podľa ošetrovateľských štandardov, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacienta.
◦ v príjemnom prostredí bude samostatne alebo pod dohľadom realizovať výkony zodpovedajúce dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami.

Ponúkaný plat

928 EUR

Iné výhody

◦ plný pracovný úväzok
◦ príjemný profesionálny kolektív
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)