Operátor výroby v Kutnej Hore, ubytovanie a doprava do práce zdarma

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Kutná Hora
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    20400 CZK
    Základná mzda: 20400Kč brutto + výkonnostný bonus 1000Kč + bonus za 12hodinové zmeny 2000Kč + bonus za zaténovanosť od 500 do 2000Kč.
    Priemerná mesačná mzda: 22800Kč brutto/ 18700 Kč netto
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 23.9.2020 do 31.12.2020

Hľadáme vhodných kandidátov do výroby pre medzinárodnú spoločnosť, ktorý patrí k svetovej špičke na trhu s výpočtovou a komunikačnou technikou.
Momentálne hľadáme záujemcov, ktorí sa nachádzajú na území Českej republiky.
Vašou náplňou práce bude:
montáž komponentov na výrobnej linke v elektrotechnickom priemysle
fyzická kontrola množstva materiálu
uskladňovanie a vyskladňovanie materiálu
práca so skenerom.

Benefity a ďalšie výhody:

Zmeny: 12 hodinové možnosť nadčasov /týždeň denná, týždeň nočná/.
Ubytovanie zdarma.
Doprava zdarma /príp. preplatený cestovný lístok/
Záloha po prvom odpracovanom týždni 1000 Kč.
Každodenná starostlivosť koordinátora priamo na pracovisku
Prax v medzinárodnej spoločnosti
Zamestnanie v čistom a modernom prostredí.

Informácie pre uchádzača:

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na email
alebo zavolajte na 0911828201.

Všeobecne požadované znalosti:

zodpovednosť
čistý register trestov / je potrebné doloženie/
dobrý zdravotný stav

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno