custom-banner

Analytický chemik na Oddeleniach kontroly kvality

03.07.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Modra
Typ pracovnej ponuky: Chemik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Od 1000€/mesiac
Termín nástupu do práce: od 14.5.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Analýza vzoriek farmaceutického pôvodu príslušnou prístrojovou technikou.
Príprava vzoriek liečiv a liekov na Oddeleniach kontroly kvality (váženie, spracovanie) podľa schválenej dokumentácie v spolupráci s ďalšími analytikmi.
Obsluha určených prístrojov a zariadení.
Spolupráca na vývoji analytických metód.
Spracovanie a vedenie príslušnej dokumentácie v súlade s požiadavkami SVP.

Iné výhody:

Zázemie zahraničnej spoločnosti.
Dynamické a zároveň príjemné prostredie.
Možnosť rastu a vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Nie

Vzdelanie v chemickom alebo farmaceutickom odbore
Od kandidáta očakávame precíznosť, zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť, schopnosť učiť sa nové veci.
Tímovú spoluprácu, schopnosť organizovať si úlohy a načasovanie.
Skúsenosti s kvapalinovou a plynovou chromatografiou v kombinácii s hmotnostnou spektrometriou výhodou.
Aktívnu znalosť anglického jazyka. Znalosť nemeckého jazyka je výhodou.
Zdravotnú spôsobilosť pre prácu s chemickými látkami.