Vaša práca
je naším poslaním.

Analytický chemik na Oddeleniach kontroly kvality

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Modra

Pozícia / odvetvie

Chemik

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Analýza vzoriek farmaceutického pôvodu príslušnou prístrojovou technikou.
Príprava vzoriek liečiv a liekov na Oddeleniach kontroly kvality (váženie, spracovanie) podľa schválenej dokumentácie v spolupráci s ďalšími analytikmi.
Obsluha určených prístrojov a zariadení.
Spolupráca na vývoji analytických metód.
Spracovanie a vedenie príslušnej dokumentácie v súlade s požiadavkami SVP.

Ponúkaný plat

1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

Od 1000€/mesiac

Benefity a ďalšie výhody

Zázemie zahraničnej spoločnosti.
Dynamické a zároveň príjemné prostredie.
Možnosť rastu a vzdelávania.

Termín nástupu do práce

od 14.5.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Vzdelanie v chemickom alebo farmaceutickom odbore
Od kandidáta očakávame precíznosť, zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť, schopnosť učiť sa nové veci.
Tímovú spoluprácu, schopnosť organizovať si úlohy a načasovanie.
Skúsenosti s kvapalinovou a plynovou chromatografiou v kombinácii s hmotnostnou spektrometriou výhodou.
Aktívnu znalosť anglického jazyka. Znalosť nemeckého jazyka je výhodou.
Zdravotnú spôsobilosť pre prácu s chemickými látkami.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie