NAY a.s.
Nay Elektrodom

Operátor infolinky

NAY a.s.07.06.2020

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Vranov nad Topľou

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- posilnenie tímu Centra služieb zákazníkom

- telefonická a emailová komunikácia so zákazníkom, prepravnými spoločnosťami a inými oddeleniami

- komunikácia so slovenskými aj českými zákazníkmi

- práca s PC - outlook,excel, word, internet

- administratívna činnosť

- spravovanie objednávok a rezervácií tovaru

- práca s internými aplikáciami a systémami

Upresnenie platových podmienok

3,50 €/hod.

Iné výhody

  • káva a čaj na pracovisku
  • práca v dynamickom a priateľskom kolektíve

Termín ukončenia výberového konania

12.6.2020

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- výborná znalosť slovenského jazyka slovom aj písmom

- porozumenie českému jazyku

- znalosť práce s PC a internetom

- užívateľ programov outlook, excel, word

-komunikatívnosť, dochvíľnosť,trpezlivosť, nadšenie pre komunikáciu, orientácia na zákazníka, tímový hráč