Hľadáme vodičov VZV a CXT s nástupom IHNEĎ, mzda od 1100€ -1300€, ubytovanie ZDARMA/ možnost zaškolenia na VZV/ Nástupný BONUS 100€

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- MANIPULANT: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru

video k pracovnej pozícii:

- VODIČ VZV/CXT: skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky

Druh pracovného pomeru: plný úväzok – pracovná zmluva,
práca na 8 hod. 3 zmeny 881€ - 1050 €

Ponúkaný plat

957 - 1250 EUR

Upresnenie platových podmienok

MANIPULANT: 881€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - noc 1,43€/ hod., príplatok za prácu v sobotu 1,79€/ hod., príplatok za prácu v nedeľu 3,58€/ hod. + bonus 50€ dochádzka)

VODIČ VZV/CXT: od 957-€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - noc 1,43€/ hod., Príplatok za prácu v sobotu 1,79/ hod., príplatok za prácu v nedeľu 3,58€/ hod.+ bonus 50€ dochádzka)

Benefity a ďalšie výhody

Zabezpečené: zaškolenie, ubytovanie, stravné lístky, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, UBYTOVANIE ZADARMO /iba poplatok mestu cca 52 Euro mesačne/.. bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo.

Termín nástupu do práce

od 9.6.2021 do 17.5.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B