custom-banner

Výrobný pracovník s ubytovaním a nástupom IHNEĎ

08.08.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Lozorno
Malacky
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 790 - 1050 EUR
• Základná mzda- 767,42€/ brutto/ 3 mesiace
• Základná mzda 834,30/ brutto/od 4. mesiaca
• Základná mzda 948,41€/ brutto/od 13. mesiaca
• Osobné ohodnotenie 0-150€/ brutto/ mesiac
• Príplatok za poobednu/ 0,30€/hod brutto/
• Nočná príplatok v zmysle zákonníka práce
• Sobota príplatok v zmysle zákonníka práce
• Nedeľa príplatok v zmysle zákonníka práce
• Štátny sviatok + 100% z priemernej mzdy
• Nadčas + 25% z priemernej mzdy
• Stravné lístky v hodnote 4€
Termín nástupu do práce: od 7.8.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 25

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor výroby - výroba autosedačiek pre automobilový priemysel. Práca je podriadená taktu .

Iné výhody:

Prečo pracovať v EUROPERSONAL-e?
 pracovná zmluva bez skúšobnej doby
 stravný lístok v hodnote 4,00€ alebo zabezpečené stravovanie
 bezplatná právna poradňa
 bezúročné MIKRO-pôžičky
 sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
 celodenná starostlivosť koordinátorom
 zabezpečené ubytovanie /5,-€ noc/ a doprava /25,-€ mesačne /

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

trpezlivosť , ochota pracovať na zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Eva Križovenská
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0948 002 048