Koordinátor - skenerista na nočnej zmene v kuriérskej spoločnosti DPD

Direct Parcel Distribution SK s.r.o. - Direct Parcel Distribution SK s.r.o.23.06.2020

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Zvolen
Trňanská, Zvolen

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme do nášho tímu pracovitého kolegu s komunikačnými a organizačnými schopnosťami na pozíciu KOORDINÁTOR - SKENERISTA na nočnú zmenu

Hlavnou náplňou práce je:
-Prispievať dielom zodpovedajúcim významu / zverenej prevádzkovej časti DPD
(depa) a oblasti regiónu depa k splneniu včasnej a bezchybnej prepravy všetkých
zásielok.
-Svojimi aktivitami a činnosťou smerovať k splneniu dohodnutých cieľov aj v
ostatných oblastiach (správne scannovanie, počet poškodených zásielok, počet
chybne naložených či nasmerovaných zásielok a pod.)
-Sledovať a aktívne sa zapájať do procesu manipulácie so zásielkami
-Dbať na zvýšenú opatrnosť pri manipulácii so zásielkami s ohľadom na ich
povahu. V prípade zistenia poškodenia či zistenia inej skutočnosti, ktorá môže
priamo alebo nepriamo ohroziť včasnú a správnu prepravu, je povinný toto
bezodkladne oznámiť nadriadenému.
-Dodržiavať všetky organizačné nariadenia a pravidlá v oblasti scannovania,
evidencie a manipulácie so zásielkami.
-Spolupracovať s nadriadeným pri plánovaní a údržbe technického vybavenia
depa

PRACOVNÁ DOBA je od pondelka do piatku na nočnej zmene od cca 20:00 do cca 4:00
Mzda: 800 eur brutto + 20% odmeny po skúšobnej dobe + nočné príplatky

Ponúkaný plat

800 EUR

Upresnenie platových podmienok

800 eur brutto + 20% (160 eur) odmeny po skúšobnej dobe + nočné príplatky

Iné výhody

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

Čo ponúkame:

- mesačne darčekové poukážky
- príspevok na dopravu
- dovolenka navyše až do plus 5 dní
- príspevok do tretieho piliera
- príspevky v prípade významných životných udalostí
- systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
- príspevok na jazykový kurz
- zaslanie balíka 1x ročne zdarma
- ďalšie výhody

Termín nástupu do práce

od 24.6.2020

Termín ukončenia výberového konania

24.6.2020

Druh pracovného pomeru

hlavný

Informácie pre uchádzača

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

- Aktívna znalosť základných PC programov
- Zmysel pre zodpovednosť
- Umenie jednať s ľuďmi
- Schopnosť rozhodovať
- Schopnosť tvorivého myslenia

Vodičský preukaz

Skupina: B

Skupina: B