ONLINE KONZULTANT s úsmevom a pozitívnym prístupom

03.06.2020 TomHome, s.r.o.
Miesto práce: Ružinovská 1
Bratislavský kraj; Bratislava, okres Liptovský Mikuláš, okres Pezinok, Senec
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Finančný poradca, Konzultant, Obchodný manažér, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 - 2800 EUR
- možnosť fixu + variabilnej províznej zložky
Termín nástupu do práce: od 13.5.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- starostlivosť o existujúcu sieť klientov
- nadväzovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- analýza požiadaviek a potrieb klientov
- tvorba obchodných ponúk a kalkulácií
- komunikácia s obchodnými partnermi
- rozvoj obchodných aktivít vo zverenom regióne
- práca v kancelárii, v teréne

Iné výhody:

- komplexný vzdelávací program
- možnosť profesionálneho rastu
- bezkonkurenčné mzdové ohodnotenie
- dynamické prostredie medzinárodnej spoločnosti
- dôchodkový program
- príjemný kolektív, rodinná atmosféra
- firemné paušály so všetkými neobmedzenými službami (SMS, MMS, internet, volania)
- firemné autá na operatívny lízing Mercedes, Hyundai, Ford, Škoda už od 138 Eur/m s
príspevkom od firmy 100 Eur/m
- pracovné dovolenky pre 10 % najlepších ľudí viac krát do roka do rôznych svetových
exotických lokalít
- firemná podpora pri plnej invalidite
- firemná podpora pri starostlivosti o dieťa
- firemná podpora pri dlhodobej práceneschopnosti

Na ONLINE video call pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú kritériá

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B, B1

1. Google aps.- základy
2. Proaktivita
3. Chuť sebarealizácie
4. Zmysel pre detail
5. Organizačné schopnosti
6. Orientácia na výsledok
7. Dochvíľnosť
8. Schopnosť riadiť sám seba

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme partnerom Švajčiarskej spoločnosti Swiss Life so 160 ročnou históriou, naším pracovníkom ponúkame prémiové riešenia a technologické novinky so skúsenosťami z vyspelých trhov západnej Európy. Naše hodnoty: dobré meno, proaktivita, zmysluplnosť, dlhodobosť.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné osobné služby i. n.

Adresa:

TomHome, s.r.o.
Figová 5744/85
Bernolákovo
Slovenská republika
www.tomasilavsky.sk

Kontaktné údaje:

Tomáš Ilavský
Figová 5744/85, Bernolákovo, 900 27, Slovenská republika
Tel: 0910200628