Manažér gastro a wellness prevádzky

06.05.2020 Poľno SME, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nové Zámky
Palárikovo
Remeselnícka 2
94111

Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo, Obchod, Zdravotníctvo a farmácia; Finančný manažér, Fyzioterapeut, masér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1400 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 5. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 5. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaGastronómia

Náplň (druh) práce
• Vedenie tímu 20 zamestnancov - personálu reštaurácie, penziónu, wellness, jazdeckého klubu
• Kompletné riadenie a zabezpečenie plynulého chodu zverenej prevádzky
• Zodpovednosť za nábor a výber zamestnancov a personálnu agendu
• Zabezpečenie zaškolenia a tréningového procesu nových zamestnancov
• Hodnotenie a motivácia zamestnancov, pravidelné porady so zamestnancami
• Rozpis služieb, príprava mzdových podkladov
• Zodpovednosť za zabezpečenie hygieny a BOZP
• Zodpovednosť za dodržiavanie prevádzkového manuálu a pokynov, platných právnych noriem, nastavenie interných administratívnych pravidiel
• Zabezpečenie inventáru na prevádzkach, objednávanie tovaru, služieb, servisov, opráv
• Inventúry a zabezpečenie vystavovania uzávierok
• Určenie otváracích hodín a sanitárnych dní
• Povinnosť ovládať kompletné portfólio produktov a služieb, zabezpečenie presných receptúr a postupov
• Dodržiavanie, kontrola a optimalizácia nákladov
• Riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov
• Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb
• Vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • vedenie ľudí
  • motivovanie ľudí
  • rozhodovanie
  • tímová práca
  • organizovanie a plánovanie práce
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

• Ovládanie cudzieho jazyka výhodou
• Dobré riadiace a organizačné schopnosti, prirodzená autorita
• Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
• Schopnosť riadiť a motivovať tím
• Kreativita
• Proaktívny prístup
• Zvládanie stresových situácií a práce pod tlakom
• Záľuba v sledovaní nových trendov v gastronómii a ubytovacích zariadeniach

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť