custom-banner

Ekonóm/ Ekonómka

03.06.2020 Rozhlas a televízia Slovenska
Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonóm
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 - 900 EUR
900€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie) + variabilná zložka ( odmeny)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) hľadá do svojho tímu
šikovného človeka na pozíciu Ekonóma.

NÁPLŇ PRÁCE:
• spracovanie ekonomickej agendy pridelených hospodárskych stredísk
• zodpovednosť za správnosť a úplnosť podkladov k účtovným dokladom
• odborné ekonomické práce pre hospodárske strediská, pridelené na
základe rozhodnutia nadriadeného zamestnanca
• spracovanie návrhu rozpočtu nákladov a výnosov na príslušný
rozpočtový rok za pridelené hospodárske strediská
• pravidelné sledovanie čerpania nákladov stredísk a informuje o ich
plnení príslušných zodpovedných vedúcich stredísk a v spolupráci
s nimi rieši disproporcie pri plnení rozpočtu
• pravidelnú kontrolu správnosti zaúčtovania nákladov a výnosov
na strediská a analytické členenie
• v prípade potreby spracovanie požiadavky na rozpočtové opatrenia
v spolupráci so zodpovednými vedúcimi stredísk,
• spracovanie rozborov hospodárenia nákladov a výnosov za strediská
za časové obdobie podľa metodického usmernenia, spracovanie analýz
podľa požiadaviek priameho nadriadeného, prípadne vedúcich na
vyššom stupni riadenia
• likvidáciu účtovných dokladov týkajúcich sa pridelených hospodárskych
stredísk,
• spracovanie objednávok na tovary a služby v IS
• administráciu pripravovaných zmlúv
• operatívnu evidenciu a kontrolu DHNM a krátkodobého majetku
v strediskách, evidenciu zvýšenej hmotnej zodpovednosti

Iné výhody:

Parkovacie miesta v areáloch RTVS
Športovo – relaxačné zariadenie v Liptovskom Jáne
Multisport karta
Masáže pre zamestnancov
Letný denný detský tábor
Celofiremné akcie, teambuildingy
Jazykové a profesné vzdelávanie
Intenzívna spolupráca s EBU
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Príspevok pri narodení dieťaťa
Zamestnanecké kluby

V prípade záujmu o voľnú pracovnú pozíciu, nám, prosím, zašlite spolu s Vašim životopisom i motivačný list. Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov, resp. telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

• MS Windows – pokročilý
• Informačné systémy PROVYS a HELIOS výhodou
• Analytické myslenie, tvorivosť, práca s dátami
• Orientácia na výsledok
• Tímová spolupráca
• Organizačné schopnosti

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Rozhlas a televízia Slovenska je inštitúcia s dlhodobou a nesmierne bohatou tradíciou. V roku 2016 sme v RTVS oslávili už neuveriteľných 90 rokov vysielania Slovenského rozhlasu a 60 rokov vysielania Slovenskej televízie.

RTVS spolu so svojimi regionálnymi štúdiami v Banskej Bystrici a v Košiciach tvorí jeden veľký mediálny dom, ktorý prináša svojim zamestnancom množstvo príležitostí realizovať sa a podieľať sa na tvorbe a vysielaní.

Uchádzačom zároveň ponúka široké spektrum pracovných pozícií od technických, kreatívnych, výrobných, spravodajských, publicistických, propagačných až po administratívne. Svojou dlhodobou históriou a jedinečným postavením na Slovenskom trhu predstavuje stabilitu a istotu pre všetkých zamestnancov.

Veríme, že každý jeden z nás prispieva k tomu, aby unikátny príbeh RTVS úspešne pokračoval ďalej. Ak sa chceš stať jeho súčasťou, pridaj sa k nám!

Oblasť pôsobenia:

Vysielanie televízie a predplatené programy televízie

Adresa:

Rozhlas a televízia Slovenska
Mlynská dolina
Bratislava
Slovenská republika
www.rtvs.sk

Kontaktné údaje:

Kariéra v RTVS
Mlynská dolina, Bratislava, 845 45, Slovenská republika