ČSOB

Poradca pre compliance ČSOB Poisťovne Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pozícia je na zástup za materskú/rodičovskú dovolenku. Pri nástupe sa pracovná zmluva uzatvára štadardne na dobu určitú 1 rok, následne sa predĺžuje na zástup za MD/RD. Zabezpečiť poradenstvo a pomoc osobám zodpovedným na ochranu proti legalizácii príjmov z trestnej činnosti (AML) a zodpovedným za ochranu osobných údajov. Dohliadať na úplnosť a aktuálnosť metodických pravidiel zverených compliance domén v súlade platnou legislatívou Implementovať skupinové predpisy (ČSOB FS a KBC) v zverených compliance doménach Formulovať opatrenia pre obmedzenia rizík v oblasti AML a ochrany osobných údajov, vyhodnocovať ich účinnosť a efektívnosť, analyzovať a implementovať zmeny v legislatíve Vykonávať periodické interné kontroly, monitorovanie compliance systémov a zabezpečovanie ich efektívnosti Spolupracuje pri šetrení interných a externých podvodov so špecializovanými útvarmi ČSOB Pravidelne komunikuje a spolupracuje s ostatnými entitami KBC skupiny v oblasti AML a ochrany osobných údajov

Upresnenie platových podmienok

od 1400 € brutto.

Benefity a ďalšie výhody

Základná mesačná mzda sa pohybuje od 1400 € brutto. Finálna mzda je závislá od doterajších skúseností, seniority v hľadanej oblasti a od odborných znalostí.
V ČSOB dbáme na zabezpečenie príjemného pracovného prostredia pre našich zamestnancov. Príď k nám pracovať do nových moderných priestorov na nábreží Dunaja, zaži meeting na priestrannej terase alebo v zasadačke s výhľadom na „na najväčšiu rieku na Slovensku“; dopraj si kávu s kolegami v kaviarni priamo v budove a obed v našej Cantíne, alebo si vytlač kancelárske pomôcky na 3D tlačiarni v našom inovačnom štúdiu. Staň sa našim kolegom, a pošli nám Tvoje CV!
Naviac našim zamestnancom ponúkame ďalšie zaujímavé benefity:
Pracovné benefity:
Vedenie nášho najvyššieho balíčka bežného účtu s cestovným poistením do celého sveta zdarma + zľavy na produkty ČSOB Ak si prispievaš na DDS, prispejeme Ti aj my!
Ako jeden z mála zamestnávateľov Ti prispejeme na životné poistenie
Uži si 5 dní voľna naviac už po odpracovaní 1 roka
4 dni v mesiaci možnosť práce z domu pri vybraných pozíciách
Môžeš sa zapojiť do programu „odporuč svojho kolegu“ a získať finančný bonus!
K dispozícii Ti bude aj do budúcna kariérny kouč, ktorý Ti pomôže so smerovaním Tvojej kariéry u nás
Pre najmenších členov Tvojej rodiny máme k dispozícii detský kútik
Na podporu „Work Life Balance“ poskytujeme našim zamestnancom: MultiSport kartu
Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum, pracovné jubileum)
Možnosť využitia služby čistiarne oblečenia priamo v budove
Zaujímavé prednášky na rôzne témy (od bankových trendov, po oblasti zdravia a zdravého životného štýlu)
Ďalšie benefity Ti radi predstavíme na osobnom stretnutí. #LI-NU

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

vysokoškolské vzdelanie ekonomického alebo právnického zamerania prax v oblasti AML alebo Ochrany osobných údajov min. 2 roky plynulá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (úroveň C1) MS Office (pokročilý) analytické a logické myslenie organizačné a komunikačné schopnosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie