Inštalatér (vodár)

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trebišov

Pozícia / odvetvie

Inštalatér

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- zodpovednosť za údržbu vodovodných, odpadových rozvodov a zariadení v areáli nemocnice
- príprava pracovného prostredia pred začatím prác
- čítanie technickej dokumentácie pre pochopenie návrhu inštalácií a spôsobu osádzania a pripájania rôznych zariadení
- zabezpečovanie vysekávania a hĺbenia otvorov do stien a podláh
- vykonávanie drobných opráv vodovodov, odpadových rozvodov a iné.
- montáž, demontáž a vykonávanie údržby vodovodných, odpadových rozvodov a zariadení
- zodpovednosť za inštalatérske práce a montáže podľa platnej legislatívy a predpisov, eviduje zistené závady a poruchy

Ponúkaný plat

696 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný pracovný úväzok
- príjemný profesionálny kolektív,
- skvelé možnosti profesionálneho uplatenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.6.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- komunikačné zručnosti
- chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore
- zmysel pre zodpovednosť
- byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie
- oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie