Lekár - Anesteziológ a intenzivista - Nemocnica Rožňava

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Rožňava
Nemocnica s poliklinikou sv. Barbory Rožňava, a.s.
Špitálska 1
048 01 Rožňava

Pozícia / odvetvie

Zdravotníctvo a farmácia; Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie – špecializácie v odbore anestéziológia a intenzívna medicína
- samostatne vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti

Ponúkaný plat

2511 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

31.3.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

- flexibilita
- pro-klientský prístup
- vysoká odbornosť
- pracovné nasadenie
- záujem o odborný a osobnostný rast
- ukončené špecializačné štúdium

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie