Programátor PLC/údržbár - Žilina !

23.10.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilina
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnik, Inžinier údržby, Opravár
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
min. garantovaná mzda je 900€ + 20% bonusy + 75€ doch.bonus + 13 plat a iné
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovná pozícia sa obsadzuje pre nášho dlhoročného klienta, ktorý sa venuje výrobe pre renomované automobilové spoločnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:
- riešenie problémov s riadiacimi systémami (PLC )
- spolupráca pri zavádzaní elektronických zariadení na výrobnej linke s ostatnými oddeleniami
- zodpovednosť za nastavovanie a údržbu elektronických uťahovacích nástrojov a elektronických zariadení
- zabezpečovanie plynulého chodu linky + riadneho osvetlenia + úpravy pre zlepšenie pracovného prostredia
- kontrola výrobných zariadení podľa plánu údržby elektro na pridelených zariadeniach (min. §21 nevyhnutnosť)
- Vykonávanie školenia pre obsluhu

Iné výhody:

- práca priamo do kmeňa - ako kmeňový zamestnanec
- dochádzkový bonus do výšky 75€
- osobné ohodnotenie (do výšky 20%)
- tímový bonus ( do výšky 10%)
- 13.ty plat (rozdelený 50% v lete + 50% v zime)
- príspevok na cestovné náklady (do 46€ podľa vzdialenosti bydliska)
- príspevok pri pracovnom alebo životnom jubileu
- príspevok na dovolenku

Informácie pre uchádzača:

vzdelanie v technickom smere

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)

§21 elektrotechnickej vyhlášky
3 smenná prevádzka
znalosť PLC programovania (výhodou)
skúsenosti s automatizáciou/robotizáciou (výhodou)
skúsenosti s nastavovaním a obsluhou TOUCH PANELY