Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Dev.Nová Ves
Jana Jonáša 1
84302

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 1162 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 9. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1162,30 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 9. 2020

Dátum pridania ponuky:
29. 4. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
22. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Elektrotechnika

Náplň (druh) práce
• Vykonávanie zložitých kontrol podľa smerníca na zlepšenie kvality produktu
• Spolupráca s klientmi v sídlisku ako i klietmi v zahraniči
• Overovanie testovacích plánov, technických výkresov a technickej dokumentácie
• Dorábka vyrobených káblov podľa smerníc zákaznikov v sídlisku
• Identifikácia chýb na moduloch/zariadeniach a následna oprava
• Týždenné dokumentovanie výsledkov testovaní a dorábok
• Spolupráca s príslušnymi oddeleniami v rámci spoločnosti

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie v odbore odborná škola - elektrotechnika

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Požiadavka slúsenosti vo výrobe káblov v automobilovom priemysle.

Uchádzač o zamestnanie zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania udeľuje v zmysle § 14 a 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov Spoločnosti súhlas so spracúvaním jeho osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania na účely výberového konania a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie.
Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do odvolania, najdlhšie však dva roky od jeho poskytnutia alebo do dňa podpisu príslušnej pracovnej zmluvy so Spoločnosťou / dohody o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru. Obdobie dva roky, na základe skúseností považujeme za časový úsek počas ktorého sa neočakávajú výrazné zmeny týkajúce sa kvalifikačných predpokladov Uchádzačov o zamestnanie a kvalifikačných požiadaviek na konkrétnu pracovnú pozíciu.
Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu sídla spoločnosti DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s.r.o., Hodonínska 25, 84103 Bratislava alebo e-mailom na adresu: email Právoplatnosť spracúvania osobných údajov na základe tohto súhlasu pred odvolaním súhlasu zostáva nedotknutá. Uchádzač o zamestnanie zodpovedá za správnosť a pravdivosť osobných údajov, ktoré poskytol Spoločnosti.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť