ČSOB

Analytik procesov (Oddelenie účtovnej metodiky a verifikácie) pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*príprava, administrácia a zverejňovanie Katalógu účtov za vybrané spoločnosti
* komunikácia so zodpovednými osobami, zaznamenávanie zmien
* práca s bankovými databázami a systémami, odsúhlasovanie dát
* vykonanie kontrol a dohľadanie chýb, rekonsiliácia medzi systémami
* príprava reportov za zverenú oblasť, práca s dátami
* navrhovanie efektívnejších procesov v činnostiach za zverenú oblasť
* poradenská a konzultačná činnosť, podpora odborných útvarov
* koordinovanie činnosti vo zverenej oblasti
* spolupráca s účtovnou metodikou a auditom

Upresnenie platových podmienok

od 1100 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

Základná mesačná mzda sa pohybuje od 1100 € brutto. Finálna mzda je závislá od doterajších skúseností, seniority v hľadanej oblasti a od odborných znalostí.
V ČSOB dbáme na zabezpečenie príjemného pracovného prostredia pre našich zamestnancov. Príď k nám pracovať do nových moderných priestorov na nábreží Dunaja, zaži meeting na priestrannej terase alebo v zasadačke s výhľadom na „na najväčšiu rieku na Slovensku“; dopraj si kávu s kolegami v kaviarni priamo v budove a obed v našej Cantíne, alebo si vytlač kancelárske pomôcky na 3D tlačiarni v našom inovačnom štúdiu. Staň sa našim kolegom, a pošli nám Tvoje CV!
Naviac našim zamestnancom ponúkame ďalšie zaujímavé benefity:
Pracovné benefity:
Vedenie nášho najvyššieho balíčka bežného účtu s cestovným poistením do celého sveta zdarma + zľavy na produkty ČSOB
Ak si prispievaš na DDS, prispejeme Ti aj my!
Ako jeden z mála zamestnávateľov Ti prispejeme na životné poistenie
Uži si 5 dní voľna naviac už po odpracovaní 1 roka
4 dni v mesiaci možnosť práce z domu pri vybraných pozíciách
Môžeš sa zapojiť do programu „odporuč svojho kolegu“ a získať finančný bonus!
K dispozícii Ti bude aj do budúcna kariérny kouč, ktorý Ti pomôže so smerovaním Tvojej kariéry u nás
Pre najmenších členov Tvojej rodiny máme k dispozícii detský kútik
Na podporu „Work Life Balance“ poskytujeme našim zamestnancom:
MultiSport kartu
Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum, pracovné jubileum)
Možnosť využitia služby čistiarne oblečenia priamo v budove
Zaujímavé prednášky na rôzne témy (od bankových trendov, po oblasti zdravia a zdravého životného štýlu)
Ďalšie benefity Ti radi predstavíme na osobnom stretnutí. #LI-TF

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*SŠ vzdelanie ekonomického zamerania
* znalosť AJ – mierne pokročilý (bez potreby konverzácie)
* prax v oblasti bankovníctva a účtovníctva
* znalosť práce s bankovými a účtovnými systémami a aplikáciami (výhodou)
* znalosť SAP (výhodou)
* aktívna znalosť Microsoft Word, Excell (práca s makrami výhodou), Outlook
* technické a analytické myslenie, schopnosť nastavovať procesy
* samostatnosť, tímová spolupráca, ochota učiť sa a vzdelávať
* komunikatívnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie