Ambulantná sestra - s audiometrickým certifikátom - PLK Vlčie hrdlo

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Priemyselné zdravotnícke centrum ProCare a.s., Vlčie hrdlo 49, 821 07 Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na lôžkovom oddelení
- vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi
- realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

1087 EUR

Upresnenie platových podmienok

- mesačné odmeny

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.3.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vyššie odborné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie