Vedúci správy účtov a pohľadávok

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Riadiť proces zákazníckych platieb, ako aj proces správy pohľadávok.
• Komunikácia s externými partnermi v oblasti vymáhania pohľadávok.
• Navrhovať stratégiu správy pohľadávok pre rôzne segmenty a komodity.
• Riadiť proces zákazníckych platieb a pohľadávok s internými útvarmi spoločností (právne, finančné, predaj/zákaznícke služby, IT a pod.), ako aj s externými partnermi (banky, Slovenská pošta, inkasné spoločnosti, právnické kancelárie,).
• Navrhovať riešenia s cieľom efektívneho riadenia pohľadávok spoločnosti, včasného a správneho spracovania platieb zákazníkov.
• Definovanie kľúčových ukazovateľov v oblasti zákazníckych platieb a pohľadávok.
• Nastaviť reporting a prípravu podkladov pre uvedené procesy.
• Práca na projektoch.
• Riadenie tímu (15-20 ľudí).

Ponúkaný plat

2200 - 2800 EUR

Upresnenie platových podmienok

min. 2 200 € v závislosti od skúseností a praxe

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

30.5.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Doba určitá na 1 rok
Po roku možnosť predĺženia pracovnej zmluvy na dobu neučitú.
Žiadosti zasielajte do: 30.05.2020

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Jednoduché účtovníctvo, Podvojné účtovníctvo, SAP

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*ekonomické znalosti /daňová a ekonomická legislatíva

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B