Lekár špecialista v odbore ortopédia- Medicínske centrum Nitra

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

◦ poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie - špecializácia v odbore ortopédia
◦ samostatne vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti

Ponúkaný plat

1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

výsledná suma záleží od skúseností kandidáta
- úväzok 0,4

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti Informácie o spoločnosti

Termín nástupu do práce

od 1.3.2021

Termín ukončenia výberového konania

25.2.2021

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

- samostatnosť
- zodpovednosť
- pro-klientský prístup
- flexibilita
- kandidát by mal mať ukončenú špecializačnú prípravu v špecializačnom odbore ortopédia

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie