Anketár

06.06.2020 Jozef Nagy
Miesto práce: Bratislavský kraj; okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Malacky, okres Pezinok, Senec, Trnava; Kolárovo, Komárno
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Anketár
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 EUR/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zbieranie anketových lístkov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Informačné centrum obchodujúce s informáciami. Zaoberáme sa vyhľadávaním vhodných programov pre našich klientov, tvorbou portfólia, pomáhaniu firmám, šetrením prostriedkov a fyzickým osobám s riešením bývania. Neobchodujeme s produktami, ale s informáciami.

Adresa:

Jozef Nagy
Hlavná 792/26
Šamorín
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Bianka Henczová
Hlavná 792/26, Šamorín, 93101, Slovenská republika
Tel: 0907683102