Privátny konzultant / správca majetku

27.04.2020 Ondrej Slovák

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Konzultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 3500 EUR
Vďaka transparentnému odmeňovaniu s fixným príjmom získate nezastropovanú mesačnú odmenu vrátane ročných bonusov. Bude záležať hlavne na Vašich ambíciách, ako skĺbite pracovný a súkromný čas.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: trainee program, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.5.2020
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Otvárame nové pracovné pozície v oblasti finančného poradenstva, sprostredkovania a manažmentu.

Pozrite si video, ako vidia svoje začiatky úplní nováčikovia?

Alebo video, prečo u nás pracujú privátni bankári, ktorí predtým pracovali aj 20 rokov v banke?

Stante sa súčasťou švajčiarskeho giganta, TOP poskytovateľa finančných služieb naprieč celou Európou. Našim privátnym aj firemným klientom pomáhame s prípravou na ich finančnú budúcnosť.

Aktuálna situácia vyžaduje prispôsobenie sa trhu. Práve preto vieme poskytovať našim klientom servis 100% z pohodlia domova.

Spoločne sa stretneme pri dobrej káve v pohodlí Vášho domova cez online prezentáciu na Vašom počítači alebo tablete.

Reálne zistíte, ako by Vaša nová práca a kariéra mohla vyzerať, ak si Vás vyberieme.
Následne realizujeme osobné pohovory na diaľku.

Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity:
Ročné výkonnostné bonusy - top finančníci max. 5 000 eur a top riaditelia max. 10 000 eur
Atraktívne súťaže/dovolenky
Multisport karta
Príspevok na auto
Podpora pri plnej invalidite
Podpora pri dlhodobej pracovnej neschopnosti
Podpora pri starostlivosti o dieťa

Našou hlavnou činnosťou je starostlivosť o aktíva fyzických či právnických osôb. Sprostredkovanie všetkých finančných služieb na trhu.

Uchádzači o túto pozíciu môžu životopis zasielať na mail ondrej.slovak @ fincentrum.com

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Prax je výhodou avšak radi sa stretneme s ambicióznymi absolventmi.
Mať ambíciu vybudovať niečo nové s dlhodobou hodnotou.
Leadership, kreativita a podnikateľský prístup.
Prirodzené vystupovanie a schopnosť získať si dôveru v tíme a u klientov.