Kariéra EXPO

Upratovačka/vedúca upratovacej služby zavas.sk

07.10.2022 Kariera.sk, s. r. o.
Miesto práce: Bratislavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme pracovitú a precíznu osobu do nášho projektu na upratovanie domácnosti a kancelárskych priestorov pre portál ZAVAS.sk. Náplňou práce je komplet riešenie objednávok upratovania od ich prijatia a spracovania, komunikácia so zákazníkom až po realizáciu samotného upratovania.

Benefity a ďalšie výhody:

- flexibilná pracovná doba
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- precíznosť
- spoľahlivosť
- zmysel pre detail
- dobré organizačné schopnosti
- dochvíľnosť
- vodičský preukaz skupiny B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Projekt Zavás.sk vznikol s víziou ponúknuť vám vysoko kvalitné upratovacie služby. Dôsledné upratanie domácnosti alebo kancelárskych priestorov vnímame ako poslanie. Prispôsobíme sa vašim požiadavkám, našu prácu berieme zodpovedne a všetci naši pracovníci sú vyškolení v odbore upratovacích služieb. Naši profesionáli vám, našim klientom, radi pomôžu s kompletnými domácimi prácami od upratovania, prania, žehlenia až po umývanie okien.
Čas je drahý. Narábajte s ním šetrne. Čas, ktorý ste v minulosti venovali upratovaniu, môžete s našou pomocou venovať svojej rodine, priateľom alebo jednoducho sami sebe. Upratovacie povinnosti jednoducho hoďte na nás. Upraceme Za vás.

Oblasť pôsobenia:

Služby webového portálu

Adresa:

Kariera.sk, s. r. o.
Svätoplukova II. 18892/2A
Bratislava
Slovenská republika
zavas.sk

Kontaktné údaje:

Svätoplukova II. 18892/2A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08, Slovenská republika

Iné možnosti práce