Produktový manažér / Vývojár rybárskeho vybavenia

23.05.2020 MOSS.SK, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica

Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Obchod, Veda a výskum; Finančný manažér, Obchodný manažér, Produktový manažér, Výskumný a vedecký pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Ponúkame benefity silnej a stabilnej spoločnosti. Výborné ohodnotenie a kariérny rast.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1300 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 4. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
22. 4. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Najväčšia slovenská spoločnosť s rybárskym príslušenstvom pod vlastnou značkou Delphin, hľadá do TPP vývojára produktov / produktového manažéra. Uchádzač musí byť aktívny rybár s výborným prehľadom vo všetkých rybolovných disciplínach. Práca vyžaduje vysoko efektívne zmýšľanie a odolnosť voči stresu.

Úlohou produktového manažéra je vyvíjať, konzultovať, testovať a podieľať sa na kompletnom uvedení produktu na trh. Časť vývoja prebieha v anglickom jazyku a jeho ovládanie minimálne na komunikatívnej úrovni je podmienkou.

Uchádzač musí disponovať technickou znalosťou problematiky, novátorským myslením a nadpriemernou dôslednosťou. Podmienkou je výborné vystupovanie , nakoľko manažér školí o produktoch obchodných zástupcov, či zodpovedá prípadné otázky zákazníkov.

Životopisy zasielajte výhradne mailom na: email

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

Technické vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

MOSS.SK, s.r.o.
M.R. Štefánika 297
05001 Revúca
Slovensko
Tel: +421911613018