Obchodno-technický zástupca pre strojársku zákazkovú výrobu

14.05.2020 Ing. Alexander Pivovarník - INGMETAL
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Prešov
Protifašistických bojovníkov 7
08001

Typ pracovnej ponuky: Obchod, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

 príspevok na stravovanie nad rámec zákonnej povinnosti
 príspevok zamestnávateľa na 3.pilier DDS – po skončení skúšobnej doby
 príspevok na dopravu nad 30 km

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1300 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 4. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
22. 4. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
 príprava a tvorba cenových ponúk na základe technickej dokumentácie od zákazníkov
 spolupodieľanie sa na technickom koncepte produktu
 prezentácia produktov portfólia (formy pre lisovanie EPP/EPS, meracie prípravky, a pod.)
 sledovanie a vyhodnocovanie trhového prostredia a cenového vývoja
 starostlivosť o existujúcich a aktívna akvizícia nových zákazníkov
 poskytovanie klientskej technickej podpory
 sledovanie vlastných štatistík a pravidelný reporting nadriadenému
 vedenie obchodných stretnutí (v slovenskom aj cudzom jazyku)
 účasť na odborných seminároch, tréningoch a strojárskych veľtrhoch doma aj v zahraničí
 pracovné cesty (SK aj zahraničie)

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

 schopnosť samostatne a systematicky pracovať
 analytické myslenie - rozumieť jednotlivým technologickým súvislostiam a produktu ako celku
 schopnosť analyzovať a vyhodnocovať požiadavky zákazníka
 výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
 aktívna znalosť anglického jazyka (úroveň B2 podľa európskeho referenčného rámca) - podmienkou, nemecký jazyk – výhodou
 pokročilé počítačové zručnosti v systémoch MS Office
 základná znalosť prace s CAD softwarmi ( schopnosť porozumieť technickej dokumentácii)
 prax v oblasti produktového manažmentu, business development a zákazkovej výroby – vítaná

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Ing. Alexander Pivovarník - INGMETAL
08001 Prešov
Slovensko
Tel: +421919411984