Účtovník/čka

11.08.2020 MT plus, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: P.O.Hviezdoslava 14
010 01 Žilina

Žilina
Typ pracovnej ponuky: Hlavný účtovník, Mzdový účtovník, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
Platové podmienky budú upresnené dohodou.
Termín nástupu do práce: od 1.9.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vedenie podvojného a mzdového účtovníctva firmy, príprava účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, daňových priznaní
Účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry, pokladňa ap.)
Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek
Vypracovanie mesačných, štvrťročných a ročných ekonomických prehľadov
Komunikácia s klientom a inštitúciami

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 09:00
do 17:00

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Fakturácia, Mzdové účtovníctvo, Personalistika, Podvojné účtovníctvo, Pokladňa, Skladové hospodárstvo