Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Prešov
Protifašistických bojovníkov 7
08001

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Konštruktér
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,2 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

 príspevok na stravovanie nad rámec zákonnej povinnosti
 príspevok zamestnávateľa na 3.pilier DDS – po skončení skúšobnej doby
 príspevok na dopravu nad 30 km

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
5,20 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 4. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
21. 4. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
 3D modelovanie a konštrukcia v systéme CAD
 prejednávanie konštrukcie so zákazníkom so zreteľom na tvar, funkčnosť výlisku a technologickosť formy podľa jeho požiadaviek
 dozor a priebežné preverovanie stavu skonštruovanej formy v priebehu jej výroby
 kontrola správnosti a úplnosti zhotovenej CAD-dokumentácie
 vyhľadávanie informácií o nových trendoch v oblasti foriem.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

 odborné znalosti z oblasti konštrukcie a tvorby konštrukčnej dokumentácie
 prax v oblasti navrhovania CAD modelov – výhoda
 znalosť práce v programe 3D CAD – UNIGRAPHICS NX – výhoda
 technické myslenie
 samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita
 schopnosť plného pracovného nasadenia
 ochota k tímovej spolupráci