#TsmeMy

    Sr. špecialista IT infraštruktúry

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košický kraj; Košice
    Košice

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    -zabezpečenie prevádzky a správy serverových platforiem na báze operačního systému Microsoft Windows server a VMware vSphere
    -zabezpečovať dostupnosť a bezpečnosť systémov podľa definovaných požiadaviek
    -zabezpečovať podporu používateľom IS a riešiť pridelené požiadavky
    -poskytovať konzultácie interným aj externým zákazníkom
    -participovať na projektoch podľa pridelenej role
    -spolupracovať na vývoji zverených IT systémov

    Upresnenie platových podmienok

    od 1680 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    -Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás
    -Neobmedzený paušál na pracovné účely
    -Ročná odmena do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
    -Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    -Flexibilná pracovná doba a možnosť práce z domu - 4 dni voľna navyše (sick day)
    -Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    -Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    -Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
    -Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    -Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Vianočná párty)
    -Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    -Zľavy na produkty a služby našich partnerov
    -Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    -Kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Od vhodného kandidáta očakávame:
    -dobré komunikačné schopnosti
    -proaktivitu
    -analytické myslenie
    -flexibilitu
    -spoľahlivosť
    -samostatnosť
    -odolnosť voči stresu
    -tímovú spoluprácu

    -skúsenosť v IT min. 2 roky

    -znalosť prostredia MS Windows Server, Active Directory, MS SQL, MS IIS, MS Terminálových služieb
    -znalosť Hyper-V, VMware vSphere
    -Microsoft, VMware certifikácie výhodou
    -základná znalosť LAN/WAN prostredia a TCP/IP

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!