Asistent finančného manažéra

30.05.2020 Lucia Ambrušová

Miesto práce: Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Detva, okres Krupina, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 EUR/mesiac
výška platu závisí od plnenia úloh
Termín nástupu do práce: od 15.6.2020
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- budovanie dobrých a korektných vzťahov s klientmi
- komunikácia s klientmi, dojednávanie stretnutí s klientmi
- spracovávanie podkladov od klientov
- asistencia pri vypracovávaní finančných analýz a plánov podľa špecifických požiadaviek klientov
- vykonávanie administratívnych úloh súvisiacich s poskytovanými službami

Iné výhody:

flexibilný pracovný čas, možnosť práce s domu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Access, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

komunikatívnosť, asertivita, príjemné vystupovanie