REALITNÝ MAKLÉR, OBCHODNÍK

14.08.2020 B.J. Fin s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Murgašova 3
04001
Slovensko, Košický kraj, okres Košice, Košice-Staré Mesto, Žriedlova 11, 04001

Košice
Typ pracovnej ponuky: Obchod, Reality a stavebníctvo; Obchodný zástupca, Realitný maklér
Ponúkaný plat (základná mzda): 2500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Prepracovaná a motivačná kariéra
- Vzdelávanie odborníkmi a profesionálmi na trhu
- Výplatný termín 3x v mesiaci (bez finančného stropu)
- Zapracovanie a podpora od skúseného manažéra, makléra
- Spolupracujeme so všetkými finančnými inštitúciami v SR
- Spolupracujeme s vysokošpičkovými Realitami
- Intranet a online kalkulačky - maximálna podpora zo strany IT
- Marketingová podpora
- Fleet program Mercedes
- Firemné dovolenky, spoločenské a športové podujatia
- a mnoho ďalších výhod

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
27. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklamaBankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Náplň (druh) práce
Reality, Obchod, marketing a reklama, sprostredkovateľská činnosť
Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby

Hľadáme do nášho tímu šikovných a talentovaných ľudí, ktorí dokážu na úrovni komunikovať s našimi klientmi a kolegami v tíme.
Budeš sa starať o klientov v regióne, kde pôsobíš.
Základom práce je spracovanie a analýza informácií od klienta, na základe ktorých pripravíš podrobný finančný plán a klientom ho pomôžeš realizovať.
Tvoj a náš cieľ je spokojný klient s našimi službami a prístupom.

Pripravili sme pre Teba kvalitné vzdelávanie, softwarové riešenia, online obchod, a motivačnú kariéru s množstvom výhod.
Pridaj sa do tímu a buduj svoju kariéru profesionála na finančnom trhu.
Po zapracovaní môžeš ísť kariérou Experta alebo sa stať manažérom.

Reality a práca s nimi je krásna a zaujímavá.
Garancia vysokého príjmu a benefitov, výplata 3 x v mesiaci.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • informačná gramotnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Open Office - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

B.J.FIN, ALZA REALITY
je spoločnosť založená a vedená profesionálmi dlhodobo pôsobiacimi na finančnom trhu. Tím spoločnosti je zložený zo skúsených odborníkov a manažérov s niekoľkoročnou praxou vďaka ktorej sme schopní klientom poskytnúť nadštandardné služby a podporu v každej situácii a oblasti života ktorej sú finančné riešenia súčasťou. Od životného poistenia, cez investície, dôchodky až po úverové riešenia. Našim cieľom je zabezpečiť klientom ekonomickú stabilitu a prosperitu. Spoločne chránime hodnoty vytvárane klientom tak, aby sa mohol na nás spoľahnúť v každej životnej situácii.
B.J.FIN s.r.o. a Finexpert Group SR s.r.o.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

B.J. Fin s. r. o.
Šoltésovej 502/8
04001 Košice-Juh
Slovensko
Tel: +421917142375