Pôrodná asistentka - Ambulancia gynekológie - NEMOCNICA KOŠICE

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Železničné zdravotníctvo Košice, s.r.o.
Masarykova 9

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- samostatná odborná ošetrovateľská starostlivosť o ženy, tehotné ženy a šestonedieľky v gynekologickej ambulancii vo všetkých oblastiach, primárnej, sekundárnej a následnej ošetrovateľskej starostlivosti vykonávaná pôrodnou asistentkou samostatne alebo v spolupráci s lekárom,
- vykonáva komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť u žien v rozsahu svojej kvalifikácie a kompetencií formou ošetrovateľského procesu,
- pri výkone pracovných činností dodržiava platné ošetrovateľské štandardy zariadenia, edukuje o plánovanom rodičovstve, v oblasti výchovy k zdraviu obyvateľstva a zdravého spôsobu života,
- vedie zdravotnú dokumentáciu v súlade s platnou legislatívou v SR

Ponúkaný plat

928 - 1114 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív,
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia,
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania,
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.9.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- vzdelanie v odbore pôrodná asistencia
- komunikačné zručnosti,
- chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore,
- zmysel pre zodpovednosť,
- byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie,
- oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie