Zdravotnícky asistent - Všeobecná nemocnica Žiar nad Hronom

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Žiar nad Hronom

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- poskytovanie zdravotnej starostlivosti osobám v rozsahu štúdiom a praxou získaných vedomostí, zručností a štandardmi v ošetrovateľskej starostlivosti: samostatne, na základe indikácie lekára samostatne a v spolupráci s lekárom/ sestrou podľa zohľadnenia veku osôb pri jednotlivých kompetenciách

Ponúkaný plat

906 EUR

Benefity a ďalšie výhody

-plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobená Vašim potrebám
-príjemný profesionálny kolektív
-skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
-možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
-benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- komunikačné zručnosti
- chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore
- zmysel pre zodpovednosť
- byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie
- oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno