Administratívna práca z domu

10.11.2020 Tibox servis, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Práca na doma
Bánovce nad Bebravou, Púchov, Šaľa; Dubnica nad Váhom, Galanta, Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom, Šamorín, Sereď, Skalica
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Pomocné práce a brigády, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo, Špedícia, doprava a logistika, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Ľudské zdroje a personalistika, Marketing, reklama, PR, Obchod, Prekladateľstvo a tlmočníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca sa dá vykonávať z pohodlia domova. Úlohou je komunikácia so zákazníkmi, poskytovanie informácii o rozvoze, plánovanie trasy v programe na to určenom, spracovanie objednávok.

Informácie pre uchádzača:

www.pracenadoma.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno