Sanitár - lôžkové oddelenie-Nemocnica Topoľčany

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Sanitár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- zabezpečovanie hygieny prostredia vrátane dezinfekcie a sterilizácie
zdravotníckych pomôcok, prístrojov, nástrojov a zariadení
- poskytovanie základnej starostlivosti v rozsahu štúdiom a odbornou praxou
získaných vedomostí a zručností

Ponúkaný plat

739 EUR

Upresnenie platových podmienok

Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania, od skúsenosti a profilu kandidáta. Výška uvedenej mzdy platí pre plný úväzok.

Osobné ohodnotenie vo forme príplatku.

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štrukturovaný životopis.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Pro-klientský prístup
- Komunikatívnosť
- Pracovné nasadenie
- Záujem o odborný a osobnostný rast

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno