VODIČ/VODIČKA nákladnej dopravy v Nórsku

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

POZÍCIA: Vodič/-ka nákladnej dopravy v Nórsku

LOKALITA: Oslo

PONUKA A NÁPLŇ PRÁCE:

Ponúkam voľné pracovné miesta, na pozícii vodič. Jedná sa o jazdu s návesovou súpravou pre lokálny, medzimestský a diaľkový transport. Možnosť pracovať na full time alebo turnusy. Part time, podľa dohody.

JAZYKOVÉ POŽIADAVKY:

Škandinávsky jazyk je preferovaný, nie je podmienkou. Anglický jazyk minimálne na úrovni A2-B1 je podmienka.

Benefity a ďalšie výhody:

BENEFITY:

Zaujímavé platové podmienky, Nórska pracovná zmluva, možnosť skúsiť niečo nové.

Informácie pre uchádzača:

Kontaktná osoba:

Radoslav Tkáč
Tel. číslo: +47 966 78 300
V prípade záujmu o bližšie informácie ma prosím kontaktujte na uvedenom eposte.
Taktiež Vás poprosím o zaslanie CV.

Všeobecne požadované znalosti:

POŽIADAVKY:

Technické myslenie, vodické oprávnenie skupiny C, C+E, prax 200000 km alebo 2 roky. Zodpovednosť, flexibilita a rozvážnosť. Kurz na VZV je vítaný bonus.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    C, CE