PLC programátor/programátorka (Ref. č.: PR/022545)

07.08.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj
Slovenská republika
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Informatika - software; IT architekt, Servisný inžinier, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Programovanie a nastavovanie PLC zariadení
* Oživovanie automatizovaných PLC zariadení a ich uvádzanie do prevádzky
* Vytváranie a riadenie automatizovaných výrobných procesov a programovanie robotov
* Vytváranie a vedenie technickej dokumentácie k programom
* Podpora a poradenstvo pre ostatných kolegov podieľajúcich sa na vytváraní automatizácie
* Spolupráca pri zavádzaní nových strojov, liniek a technológií a riešenie technických problémov

Iné výhody:

* Pomoc pri relokácii
* Dochádzkový bonus
* Flexibilný pracovný čas
* Odborné vzdelávanie a jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

* SŠ/VŠ so zameraním na automatizáciu, robotiku, prípadne mechatroniku, elektrotechniku
* Skúsenosti s PLC programovaním a schopnosť samostatne pracovať v programovacích jazykoch, znalosť TIA portálu
* Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni a znalosť nemeckého jazyka výhodou
* Predchádzajúca prax na podobnej pozícii aspoň 1 rok
* Technické a analytické myslenie
* Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, odolnosť voči stresu, flexibilita