Lekár - špecialista v odbore vnútorné lekárstvo - PLK Trnavské mýto

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Novapharm, s.r.o., Šancová 110, 831 04 Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotníctvo a farmácia; Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie – špecializácie v odbore vnútorné lekárstvo
-samostatne vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti

Ponúkaný plat

2329 - 2400 EUR

Upresnenie platových podmienok

variabilná zložka mzdy

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 15.9.2020

Termín ukončenia výberového konania

4.9.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, polovičný úväzok, skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Vzdelanie v odbore: špecializácia v odbore vnútorné lekárstvo

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie