Zubný lekár - Poliklinika ProCare Prešov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešov
Poliklinika ProCare Prešov, Jurkovičova 19, 080 01 Prešov

Pozícia / odvetvie

Zubný lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie v odbore zubné lekárstvo, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacientov

Ponúkaný plat

1700 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

- aktívny prístup
- samostatnosť
-flexibilitu
-starostlivosť
- zodpovednosť
- schopnosť riešiť kritické situácie
- schopnosť určiť priority
-dodržiavať pravidlá

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno