Vedúci nutričný terapeut - Nemocnica Dunajská Streda

ProCare, a.s.09.08.2020

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Dunajská Streda

Typ pracovnej ponuky

Zdravotníctvo a farmácia

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- vykonávanie odbornej pracovnej činnosti v oblasti fyziologickej a liečebnej výživy, v súlade s rozsahom a obsahom získaného vzdelania
-zavádzanie a vypracovanie vhodných jedál a receptúr jedál v súlade s platným diétnym systémom,chuť a ochotu spolupracovať s ústavným dietológom, námestníčkou oše, ošetrujúcimi lekármi a vedúcimi sestrami v otázkach predpisu, prípravy a podávaní špeciálnych diét;
- vykonávanie odborného dohľadu nad prípravou a výdajom stravy v kuchyni.

Ponúkaný plat

871 EUR

Druh pracovného pomeru

hlavný

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

-Kandidátovi nesmú chýbať komunikačné zručnosti, chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore. Mal by mať zmysel pre zodpovednosť, mal by byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie.
-Oceníme flexibilitu, aktívny prístup , dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority.
-Kandidát by mal mať ukončené vzdelanie v odbore diétna sestra/nutričný terapeut, VŠ I.stupeň v odbore fyziologická a klinická výživa, prípadne ukončené štúdium titulom Mgr.
-Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)