PHP programátor

20.09.2020 webex.digital s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Juh
Ostrovského 2
04001

Košice
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- práca na zaujímavých a rozmanitých projektoch, v malom zohratom kolektíve
- keď sa pre niekoho rozhodneme, tak nám na ňom naozaj záleží (niesme korporát v ktorom si len poradovým číslom)
- otvorená obojstranná komunikácia
- možnosť vzdelávať sa na tematických konferenciách
- finančné benefity na základe dosiahnutých výsledkov (mimoriadne, koncoročné)
- rozvoj, podpora a pohoda v práci, príjemné pracovné prostredie
- dostatok kávy, energetických nápojov, vitamínov v podobe ovocia, sladkostí a pitného režimu
- možnosť odreagovať sa v oddychových častiach firmy
- pravidelná Joga pre zdravú myseľ v zdravom tele
- účasť na tímových akciách a večierkoch
- multisport karta

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 4. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
21. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Tvorba komplexných webových riešení v PHP, čo zahŕňa:
- asistenciu projektovému manažérovi pri návrhu a plánovaní vývoja aplikácie
- identifikáciu a analýzu možných technických problémov
- prípravu dokumentácie popisujúcich vstupy/výstupy a logiku riešenia
- kódovanie, testovanie, debugovanie, testovanie funkčnosti vlastnej časti kódu
- konzultáciu s klientom/support k vyvinutým aplikáciám

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • tvorivosť (kreativita)

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • PHP - pokročilá
  • HTML - pokročilá
  • MySQL - pokročilá
  • Javascript - pokročilá
  • Unix - elementárna
  • Linux - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- schopnosť a ochota sa učiť nové technológie
- aktívny prístup
- zodpovednosť, dôslednosť
- zvládnuté princípy objektového programovania
- znalosť WordPress výhodou

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • pozornosť
  • spoľahlivosť
  • precíznosť (presnosť)
  • sebaistota

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

webex.digital s.r.o.
04001 Košice-Juh
Slovensko
Tel: +421918 699 666