#TsmeMy

    ICT Specialized Sales Manager (Microsoft O365/M365/Azure)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Staňte sa členom nového globálneho projektu Digital & Cloud Services (DCS ) projektu vďaka ktorému budeme dodávať našim firemným zákazníkom IT riešenia na platforme Microsoft.
    Hľadáme skúseného obchodníka, ktorý bude v spolupráci s lokálnymi, prípadne globálnymi obchodníkmi zodpovedný za definovanie a vyhľadávaní nových obchodných príležitosti v oblastiach Microsoft O365/M365/Azure.
    Vaším cieľom bude:
    Zodpovedať za tvorbu a riadenie pipeline vo zverenej oblasti a vyhľadávanie nových obchodných príležitosti.
    Konzultovať navrhované riešenia so zákazníkmi a realizačným tímom (MSAC Solution architekti a Delivery manažéri).
    Zodpovedať za sledovanie a analýzu trhu, konkurencie a aktívne vyhľadávať priestor pre zvyšovanie predaja.
    Definovanie nových rastových iniciatív, nastavenie komunikačného plánu a ich prezentácia voči kľúčovým biznis zákazníkov.
    Schopnosť vytvoriť profesionálny konzultačný vzťah so vo zverenej oblasti s cieľom porozumeniu biznis prostredia a potrebám zákazníka.
    Spolupracovať s tímom presales pri príprave a prezentácií obchodných ponúk, technickým a obchodným oddelením.

    Ponúkaný plat

    1900 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 1900 EUR brutto + 40 % kvartálne odmeny

    Termín nástupu do práce

    1.6.2020

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Schopnosti a zručnosti, ktoré očakávame:
    Skúsenosti s predajom strategických technológií, podnikových aplikácií, prípadne iných cloud služieb.
    Skúsenosti s migráciou cloudových riešení, modernizáciou aplikácií, O365, migráciou Windows riadenými službami a správou dát vrátane storage, integračných a bezpečnostných produktov.
    Min. 5 rokov skúseností v oblasti IT predaja a starostlivosti o top biznis zákazníkov.
    Silná zákaznícka orientácia a analytické myslenie.
    Znalosť ICT trhu a konkurencie.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!