Cloud Konzultant (Microsoft O365/M365)

23.05.2020 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Staňte sa členom nového globálneho projektu Digital & Cloud Services (DCS), vďaka ktorému budeme dodávať našim firemným zákazníkom IT riešenia na platforme Microsoft.
Hľadáme Cloud Konzultanta, ktorý bude zodpovedný za návrh a realizáciu riešení v oblastiach Microsoft O365/M365 a Azure.
Vaším cieľom bude:
Spolupracovať na návrhu IT architektúry, zber technických požiadaviek a ich zladenie s business potrebami zákazníka.
Konzultovať navrhnuté riešenie so zákazníkom, Delivery tímom a inými zainteresovanými zložkami spoločnosti.
Realizácia jednoduchších migračných projektov a tímová spolupráca na komplexnejších prípadoch.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1800 EUR
Upresnenie platových podmienok:
od 1800 EUR brutto + 15 % ročný bonus
Iné výhody:
Sme veľká korporácia sa stabilným zázemím, prostriedkami… áno, aj procesmi. Každému sa ale snažíme vychádzať v ústrety. A o svojich ľudí sa vieme postarať
Vďaka tomu vám môžeme sľúbiť:
•Mobil podľa vášho výberu
•Neobmedzený paušál na pracovné účely
•Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
•flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
•4 dni voľna navyše (sick day)
•Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
•Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.
•Pravidelné firemné podujatia.
•Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
•Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
Termín nástupu do práce:
1.4.2020
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Schopnosti a zručnosti, ktoré očakávame:
•Komunikačné a prezentačné schopnosti.
•Skúsenosti s administráciou alebo podporou užívateľov.
•Skúsenosti s návrhom riešení a konzultáciami riešení u zákazníkov (interní alebo externí).
•2 roky praxe v oblasti O365/M365 sú podmienkou.
•Záujem, či skúsenosti v oblasti MS Azure sú vítané.
•Silná zákaznícka orientácia.
•Analytické myslenie.