Pracovník v klientskom centre Allianz SP

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 EUR
    - fixná mzda (400 - 2500 eur) + provízie
    - štvrťročné bonusy v závislosti od pracovného výkonu (111 eur - 1222 eur)
    - ročné odmeny
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Do klientského centra v prijímame dvoch pracovníkov.

Si technický/ekonomický typ a bavia ťa čísla?
Máš veľké sny, ale vo svojej práci nedostávaš možnosť ich realizovať?
Rád komunikuješ s ľuďmi a vieš zvládať prípadné odmietnutia?

Ak áno, jednotka na trhu hľadá do tímu finančného konzultanta, ktorý vykonáva činnosť na základe zmluvy o obchodnom zastúpení pre Allianz - Slovenskú poisťovňu.

Ak sa staneš súčasťou tímu Elitnej siete, tvojou náplňou práce bude:
- aktívne oslovovanie nových a zverených klientov
- poskytovanie starostlivosti o zverených klientov
- dojednávanie poistných produktov ocenených zlatými mincami
- podávanie informácii klientom o produktoch spoločnosti
- preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov

Deň nástupu dohodou. V prípade záujmu, prosím, zaslať Váš životopis na

Benefity a ďalšie výhody:

- možná dohoda na mzde pre uchádzačov so skúsenosťami v poisťovníctve a bankovníctve
- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností,
- flexibilný pracovný čas.
- zľavy na firemné produkty Allianz SP
- atraktívny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
- kvalitné vzdelávanie počas celej kariéry
- pomoc pri tvorbe vlastnej databázy klientov
- po splnení produkčných podmienok, možnosť prideliť už existujúcich klientov
- osobnostný a kariérny rast
- možnosť účasti na firemných dovolenkách a akciách
- byť súčasťou najväčšej a najdôveryhodnejšej poisťovne na Slovensku
- silná podpora back-office

Informácie pre uchádzača:

V prípade Vášho záujmu pošlite životopis na email

Všeobecne požadované znalosti:

-komunikácia (jednanie s ľuďmi)
-kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
-samostatnosť
-finančná a ekonomická gramotnosť
-informačná gramotnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno