LEKÁR ŠPECIALISTA V ODBORE VNÚTORNÉ LEKÁRSTVO - NEMOCNICA MICHALOVCE

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Michalovce
Špitálska 2, 07101 Michalovce

Pozícia / odvetvie

Zdravotníctvo a farmácia; Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie – špecializácie v odbore vnútorné lekárstvo
- samostatne vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti

Ponúkaný plat

2329 EUR

Benefity a ďalšie výhody

plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Kandidát by mal mať
- Ukončenú špecializáciu v odbore vnútorného lekárstva.
- Starostlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť priority.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie